Menu Luk

Kontakt os

Find vores medarbejderes kontaktoplysninger

Velkommen til Litotryk

Hos Litotryk København A/S finder du en række engagerede medarbejdere, der sammen med kunderne arbejder for at opnå det absolut bedste resultat. Vi lever os ind i vores kunders udfordringer og problemer og tilbyder til hver en tid alternative løsninger, hvis ikke vi mener en forespørgsel kan imødekommes hensigtsmæssigt.

Vores definition på kvalitet dækker altså mere end emner som punktbredning, farveføring, ensartethed og tolerancer. Det er en ren selvfølge, at alt det er i orden.

Mød holdet bag Litotryk

Ole Lundsgaard

Direktør

Direktion
Email: lundsgaard@litotryk.dk
Telefon: 21 91 66 00
Hent oplysninger

Jesper Pedersen

Administrerende Direktør

Direktion, Administration, Salg
Email: pedersen@litotryk.dk
Telefon: 29 43 24 83
Hent oplysninger

Helle Ø. Nielsen

Regnskabschef

Økonomi, Administration
Email: helle@litotryk.dk
Telefon: 22 10 38 70
Hent oplysninger

Bo Magnusson

Projektleder

Salg
Email: magnusson@litotryk.dk
Telefon: 40 50 43 07
Hent oplysninger

Morten Jacobsen

Grafisk rådgiver

Salg
Email: morten@litotryk.dk
Telefon: 23 80 04 03
Hent oplysninger

Morten Pedersen

Lager- og logistikansvarlig

Tryk
Email: mnp@litotryk.dk
Telefon: 22 10 38 75
Hent oplysninger

Per Friis

Grafiker

Prepress
Email: friis@litotryk.dk
Telefon: 22 10 38 72
Hent oplysninger